Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-01-12  11:21:00 /

Ziņot redakcijai

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēs hokejā vecuma grupā U20 svarīgu uzvaru izcīnīja ogrēniešu un rīdzinieku apvienotā komanda "Sāga 97/Ogre Juniors", kas 5.janvārī Vidzemes ledus hallē ar 9:4 sakāva savus galvenos sāncenšus cīņā par medaļām - "Prizma/HS Rīga" hokejistus.

Ja pirmā perioda laikā abas komandas guva pa diviem vārtiem (2:2), tad jau otrajā trešdaļā mūsu jaunie hokejisti ieguva izšķirošu pārsvaru, gūstot piecus bezatbildes vārtus – 7:2. Pēdējā periodā abas komandas guva vēl pa diviem vārtiem, kas ļāva "Sāga 97/Ogre Juniors" hokejistiem svinēt pārliecinošu uzvaru ar 9:4. No ogrēniešiem ar rezultativitāti izcēlās Pauls Austris Akmentiņš (viens vārtu guvums), kā arī Artūrs Riters un Daniels Ķikāns (pa rezultatīvai piespēlei). Turnīra tabulā "Sāga 97/Ogre Juniors" ar 11 spēlēs izcīnītiem 14 punktiem pakāpās uz 3.vietu.

Tajā pašā dienā laukumā devās arī U12 vecuma grupas komanda "Ogre Juniors/Kurbads", kas Vidzemes ledus hallē uzņēma Klaipēdas klubu "Skatas". Lai arī tieši ogrēniešiem izdevās atklāt spēles rezultātu (1:0), gadu un divus vecākie Lietuvas hokejisti spēja ne vien atspēlēties, bet arī uzvarēt ar 6:2 (0:1, 3:0, 3:1). Vārtus "Ogre Juniors/Kurbads" labā guva Tomass Murāns un Daniels Ratkevičs, bet pa rezultatīvai piespēlei izdarīja Markuss Potāpovs un Emīls Veckaktiņš. Abi vārtsargi spēles laiku dalīja uz pusēm, Markuss Brants savās 23 minūtēs kapitulēja tikai vienu reizi.

Gadu mijā Vidzemes ledus hallē jau ceturto reizi notika draudzības spēle starp hokeja kluba "Ogre Juniors" audzēkņiem un komandu, kurā bija apvienojušies viņu tēvi un treneri. Pirmā perioda pirmajā pusē ar 3:0 vadībā bija izvirzījusies jauniešu komanda, tomēr līdz pirmajām pārtraukumam tēvi spēja panākt izlīdzinājumu – 4:4. Otrajā trešdaļā daudz veiksmīgāk darbojās tēvi, kuri spēja iegūt četru vārtu pārsvariņ 10:6. Pēdējā periodā nemaz tik daudz netrūka, lai dēli atspēlētos, tomēr laimīgu uzvaru ar 12:11 svinēja tēvu un treneru apvienotā komanda. Pirms gada tēviem tādā pašā mačā izdevās uzvarēt ar 14:13.