Noderīgas saites:

HK Ogre
  Publicēts: 2013-12-09  08:58:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, 7.decembrī Ulbrokā HK Ogre tikās ar vietējo RTU komandu, kurai mazliet negaidīti piekāpās sezonas atklāšanas spēlē, spēlējot savā laukumā. Šoreiz Ogrei izdevās revanšēties un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 26:22.

Uz šo spēli HK Ogre ieradās tikai 9 cilvēku sastāvā, no kuriem divi bija vārtsargi, kas nozīmēja to, ka visu spēli nācās aizvadīt tikai ar vienu spēlētāju maiņu. Šajā mačā nevarēja piedalīties HK Ogres komandas šīs sezonas līderi - Arvis Laganovskis bija aizņemts darbā, bet Arnolds Straume nespēlēja slimības dēļ.

Spēlējot nepilnā sastāvā, jau no pašas spēles sākuma nedrīkstēja pretiniekiem ļaut atrauties rezultātā, ko visai veiksmīgi ogrēnieši arī realizēja. Pēc līdzīgām pirmajām piecām minūtēm, kad rezultāts bija 2:2, spēles 10.minūtē pretinieku komandas treneris jau pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc tam, kad Ogrei bija izdevies neliels izrāviens - 6:4. Puslaika turpinājumā Ogres handbolisti veiksmīgi turpināja radīt labas metienu pozīcijas uzbrukumā, ko prata pārvērst vārtu guvumos un spēles 20.minūtē pēc Jāņa Bauzes gūtajiem vārtiem rezultāts jau bija pavisam labvēlīgs - 12:7 HK Ogre labā un pretinieku treneris bija spiests izmantot jau otro minūtes pārtraukumu. Pēdējās puslaika 10 minūtes ogrēnieši vairākkārt nerealizēja metienus no labām pozīcijām un izskatījās saguruši, ko izmantoja RTU handbolisti, samazinot rezultāta starpību līdz 2 vārtiem. Pēc pirmā puslaika rezultāts 14:12 Ogres komandas labā.

Pēc pārtraukuma HK Ogre izgāja ar svaigiem spēkiem un jau no paša puslaika sākuma izdarīja nelielu atrāvienu. Līdz puslaika vidum ogrēnieši turpināja spēlēt pārliecinoši un spēles 47.minūtē pēc Jāņa Avotiņa gūtajiem vārtiem ieguva lielāko pārsvaru šajā spēlē - 21:15. Pēc iegūtā pārsvara Ogres handbolisti atslābinājās un pretinieki viņus par to sodīja, gūstot piecus bezatbildes vārtus un panākot 20:21. Panākt neizšķirtu RTU handbolistiem tomēr neizdevās un divas minūtes līdz spēles beigām pēc Andra Pozņaka gūtajiem vārtiem HK Ogre panāca 24:20 un praktiski nodrošināja uzvaru šajā spēlē. Pēdējās divās minūtēs komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un spēle noslēdzās ar rezultātu 26:22(14:12) HK Ogre komandas labā.

Rezultatīvākie Ogres komandā ar 5 gūtajiem vārtiem bija Jānis Avotiņš un Sandis Lepers, bet pretinieku komandā 6 vārti Rolanda Nagļa kontā.

Pēdējo spēli pirms ziemas pārtraukuma HK Ogre aizvadīs 15.decembrī, Rīgā, ASK sporta zālē, tiekoties ar ASK/LU komandu.