Noderīgas saites:

HK Ogre
  Publicēts: 2013-11-25  07:50:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdienas vakarā, stabili aizvadot visu spēli, HK Ogre pārliecinoši pievaica HK Vaiņodes handbolistus ar rezultātu 30:20 (15:8).

Sakarā ar traģēdiju Zolitūdē spēli HK Ogre spēlētāji aizvadīja ar melnām sēru lentēm, kā arī pirms spēles tika ieturēts minūti ilgs klusuma brīdis.

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli, Ogres komandā šajā spēlē pēc mača diskvalifikācijas bija atgriezies Arnolds Straume, kā arī sastāvā atgriezušies Iļja Želna un Jānis Bauze, bet traumas dēļ piedalīties mačā nevarēja Andris Pozņaks.

Spēles 5.minūtē spēles rezultāts vēl bija 2:2, taču tad pēc trīs pēc kārtas gūtajiem Arnolda Straumes vārtiem ogrēnieši panāca 5:2 savas komandas labā. Šo spēles sākumā iegūto pārsvaru viņi veiksmīgi turpināja pakāpeniski palielināt. Ļoti saskaņoti tika spēlēts aizsardzībā un ar pretinieku metieniem , kuri lielākoties tika izdarīti no tālākas distances, labi tika galā Ogres komandas vārtsargs Lauris Ozoliņš. Puslaiks noslēdzās ar Arnolda Straumes realizēto 7m soda metienu - 15:8 HK Ogre komandas labā.

Otro puslaiku Ogres handbolisti iesāka līdzīgi kā pabeidza pirmo puslaiku un tuvāk pretiniekus par 6 vārtiem spēles gaitā vairāk nepielaida. Puslaika vidū Lauri Ozoliņu vārtos nomainīja 53 gadus vecais Pēteris Ratnieks no HK Ogres veterānu komandas, kurš izpalīdz HK Ogre komandai sakarā ar vārtsarga Artura Baranova traumu, un lieliski aizvadīja sev atvēlētās minūtes, atvairot vairākus sarežģītus pretinieku metienus un ielaižot tikai vienus vārtus. Līdz spēles beigām ogrēnieši prata vēl vairāk palielināt pārsvaru un noslēdza spēli ar pārliecinošu uzvaru 30:20.

Rezultatīvākais Ogres komandas rindās ar 10 vārtiem bija Arvis Laganovskis, bet 8 vārti Arnolda Straumes kontā. Pretiniekiem pa 4 vārtiem guva Ainārs Pāvils un Oskars Pāvils.

Nākamo spēli Latvijas virslīgā HK Ogre aizvadīs 7.decembrī, izbraukumā tiekoties ar RTU komandu.