Noderīgas saites:

HK Ogre
  Publicēts: 2013-11-07  06:57:00 /

Ziņot redakcijai

Trešdien Ogres SC zālē HK Ogre aizvadīja kārtējo Latvijas virslīgas čempionāta spēli pret Dobeles Tenax komandu un aizraujošā cīņā prata spēles pēdējās minūtēs atspēlēt divu vārtu deficītu un izraut neizšķirtu - 27:27.

Spēli Ogre iesāka pārliecinoši un jau no spēles pirmajām minūtēm labi darbojās pozicionālā uzbrukumā, bet vārtos labi spēlēja Lauris Ozoliņš vairākkārt glābjot ogrēniešus no vārtu zaudējuma. Spēles 10.minūtē pēc Arvja Laganovska metiena HK Ogre izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:3, tomēr līdz puslaika 14.minūtei dobelnieki spēja rezultātu izlīdzināt. Puslaika turpinājumā vadību Ogre vairs neatdeva un pacietīgi spēlējot uzbrukumā un rezultatīvi spēlējot Arnoldam Straumem un Arvim Laganovskim, līdz puslaika beigām spēja iegūt 4 vārtu pārsvaru. Puslaiks beidzās 16:12 Ogres komandas labā.

Otro puslaiku HK Ogre iesāka līdzīgi kā pabeidza pirmo un līdz spēles 40.minūtei pārliecinoši kontrolēja situāciju laukumā, atrodoties vadībā vismaz ar četru vārtu pārsvaru. Turpinājumā dobelnieki sāka individuāli segt Arvi Laganovski un Arnoldu Straumi, kā arī paši ogrēnieši vairākkārt nespēja realizēt metienus no labām metienu pozīcijām, kā rezultātā viesi no 17:22 prata panākt izlīdzinājumu - 22:22 un jāspēlē vēl 8 minūtes. Turpinājumā pēc Straumes un Avotiņa gūtajiem vārtiem HK Ogre izvirzījās vadībā ar 24:22, tomēr vairākkārt nospēlēja nedisciplinēti un pēdējās 6 minūtes spēlēja tikai mazākumā, pie tam sarkanās kartītes bija nopelnījuši Arvis Laganovskis un Arnolds Straume. Pretinieki no sev nelabvēlīgā 23:25 panāca 27:25 viņu labā un pusotru minūti līdz mača beigām mīnus 2 Ogrei un jāspēlē divu cilvēku mazākumā. Neticamā kārtā spēlējot četratā pret sešiem Tenax spēlētājiem pateicoties Jāņa Bauzes un Dzintara Dravnieka rezultatīvajiem metieniem un lieliskajai Laura Ozoliņa spēlei vārtos Ogre izrāva neizšķirtu 27:27. Kopumā šajā spēlē Ogres komandai bija 9 divu minūšu noraidījumi, kamēr Dobeles Tenax komandai tiesneši visa mača garumā nepiešķīra nevienu(!) noraidījumu, aprobežojoties vien ar pāris brīdinājumiem. Rezultatīvākie Ogres komandā ar 8 vārtiem bija Arvis Laganovskis un Arnolds Straume, bet dobelniekiem pa pieciem vārtiem guva Oskars Arājs un Andis Ērmanis.

Nākamo spēli HK Ogre aizvadīs izbraukumā Salaspilī, 16.novembrī, tiekoties ar Lat-96 komandu.

HK Ogre - Dobeles Tenax 27:27 (16:12)

Ogre: Laganovskis un Straume 8, Dravnieks 4, Želna un Bauze 2, Knodze, Pozņaks un Avotiņš 1.
Tenax: Arājs 5, Ērmanis 5/1, Krastiņš un Straume 4, Grandbergs, Bilkštis un Krivmanis 2, Juzups 2/1, Kreicbergs 1.