Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Nadežda Jukša, Bībeles svētku galvenā koordinātore
  Publicēts: 2013-08-23  16:30:00 / Sabiedrība
 
 Ziņot redakcijai  

No 27.augusta-1.septembrim Ogrē notiks „Bībeles svētki”, kuru laikā Ogres iedzīvotājiem būs iespēja dažādos atraktīvos veidos iepazīt pasaulē populārāko grāmatu - Bībele. Svētku mērķis atgādināt par šīs Grāmatas unikalitāti un ietekmi uz cilvēces kultūru un attīstību, kā arī iepazīstināt ar Bībeles galveno vēsti. Svētku norises vieta – Ogres skvērs un gājēju ielas tuvākā apkārtne.

Šogad Bībeles svētki Ogrē notiks jau devīto gadu, taču atšķirībā no citiem gadiem šogad pirmo reizi būs iespēja netikai klausīties Bībeles lasījumos un muzikālos koncertos, bet arī dzirdēt dažādas lekcijas, apskatīt Bībeles izstādi, iesaistīties „sarunu šovā ar mācītājiem”, kā arī piedalīties dažādās ģimenēm un bērniem paredzētās aktivitātēs.

Speciāli izveidotā teltī Brīvības 30 no trešdienas līdz piektdienai būs iespējams dzirdēt dažādas lekcijas par Bībeli, piemēram, „Ar ko Bībele ir unikāla”, „Vai Bībele ir aktuāla mūsdienās”, „Bībeles pravietojumi”, „Bībele un citas reliģijas”, „Bībele un kredīti” utt. Šajā teltī varēs pavadīt sarunās ar garīdzniekiem, iegādāties garīgu literatūru, kā arī piedalīties īpašās Bībeles studijās iesācējiem, pēc kurām katrs dalībnieks dāvanā varēs saņemt Jauno Derību.

Ogres skvērā no pl.10:00 – 18:00 ikviens varēs ieklausīties Svēto Rakstu lasījumos, bet pēc pl.19 sekot līdzi muzikāliem priekšnesumiem un uzrunām par garīgām tēmām. Ceturtdienas vakarā ikvienam būs iespēja uzdot savus jautājumus dažādu konfesiju garīdzniekiem „sarunu šovā ar mācītājiem”.

Sestdiena tiks veltīta ģimenēm ar bērniem, kad būs gan nodarbības, gan spēles un piepūšamās atrakcijas. Varēs apskatīt arī „Trušu karalisti”, vērot klaunu grupas „Mirabilibus” uzstāšanos un piedalīties konkursos. Svētdien, svētku noslēgumā būs brīvdabas dievkalpojums ikvienam pilsētas iedzīvotājam pl. 11:00 un 13:00 svētku noslēguma programma.

„Šogad kopā ar Latvijas Evanģēlisko Aliansi esam izveidojuši plašāku komandu no Ogres draudzēm, lai organizētu svētkus par godu Bībelei. Diemžēl šķiet, ka latviešu tautā daudzi nenovērtē šo unikālo latviešu valodā pieejamo grāmatu, kas var izmainīt cilvēku dzīves. Esmu pārliecināts, ka uzzināt interesantus faktus par Bībeli un pavadīt saturīgu laiku varēs visu vecumu cilvēki. Es kā draudzes sludinātājs esmu priecīgs par iespēju būt tuvāk sabiedrībai ārpus baznīcas sienām, lai būtu pieejams tiem, kuri vēlas kaut ko vairāk uzzināt par Bībeli un Dievu,” tā Dainis Pandars, Ogres Trīsvienības baptistu draudzes sludinātājs.

Anita Ausjuka, Ogres pilsētas pašvaldības kultūras pasākumu organizatore atzīst, ka: „šādi svētki Ogres iedzīvotājiem ir ļoti nozīmīgi, jo liek apstāties lielajā darba steigā un padomāt par garīgām vērtībām. Tā kā ir cilvēki, kas nemēdz iet uz Dievnamiem, šī būs iespeja arī viņiem apstāties, ieklausīties Bībelē un padomāt. Prieks, ka svētku organizatoru vidū nav tik strikta dalīšanās konfesijās. Svētkos varēs piedalīties visu konfesiju cilvēki, jo Dievs ir viens un arī mums ir jābūt vienotiem. Liels prieks, ka šajos svētkos ir padomāts par visām paaudzēm, kā arī lai Bībeles lasījumus un informatīvo daļu papildinātu kultūras pasākumi – mūzika, aktivitātes ģimenēm un dažādi priekšnesumi.”

Bībeles svētku progammu un papildinformāciju ikviens var izlasīt http://www.draugiem.lv/bibelessvetkiogre/
 
 
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības