Noderīgas saites:

HK Ogre
  Publicēts: 2013-04-22  16:22:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Svētdien, 21.aprīlī, ASK zālē, ļoti aizraujošā mačā par tikšanu pusfinālā HK Ogre otro reizi pārspēja ASK/LU komandu ar rezultātu 36:34(16:19), kas nodrošināja komandai tikšanos ar Dobeles Tenax Latvijas virslīgas handbola čempionāta pusfinālā.

Spēle HK Ogre komandai iesākās ļoti neveiksmīgi - pēc nospēlētām 3 minūtēm vienreiz Emīls Reniņš un trīs reizes precīzs bija Artūrs Lazdiņš un rezultāts jau bija 0:4 HK Ogre par sliktu. Pēc sliktā spēles sākuma Ogres komandai izdevās mazliet savākties un spēles 6.minūtē pietuvoties rezultātā - 3:5, uz ko pretinieku treneris reaģēja ar minūtes pārtraukumu. Pēc minūtes pārtraukuma ASK komanda labi nospēlēja aizsardzībā un atkal atguva 3-4 vārtu pārsvaru, kas saglabājās līdz puslaika 25.minūtei, kad pēc pēc Arnolda Straumes gūtajiem vārtiem HK Ogre pietuvojās līdz mīnus divi - 14:16. Puslaika turpinājumā ASK komandai atkal izdevās mazs izrāviens un kad Ogre devās pēdējā uzbrukumā rezultāts bija 19:15 par labu rīdziniekiem. Pēdējā uzbrukumā pret Iļju Želnu tika pārkāpti noteikumi un jau pēc puslaika beigu signāla Andris Pozņaks realizēja 7m soda metienu un puslaiks noslēdzās ar mīnus 3 - 16:19.

Otrā puslaikā Ogres komanda izgājā ļoti noskaņojušies un labi darbojoties aizsardzībā, veica izrāvienu 8-1, izvirzoties vadībā ar rezultātu 24:20. Otrā puslaika turpinājumā ASK vairākkārt spēja tikt vienu vārtu attālumā, taču ik reizes ogrēnieši veiksmīgi nospēlēja uzbrukumā un 5 minūtes līdz beigām tika salīdzinoši drošā atstatumā - 33:30 Ogres komandas labā. Līdz spēles beigām ASK komanda reāli nespēja apdraudēt ogrēniešu komandas pārsvaru gan šajā spēlē, gan arī divu spēļu summā un spēle noslēdzās ar rezultātu 36:34 Ogres komandas labā, kas garantēja HK Ogre vietu labāko četriniekā.

Rezultatīvākie Ogres komandā šajā spēlē bija Dzintars Dravnieks un Andris Pozņaks, kuri katrs guva pa 8 vārtiem. Jāatzīmē arī Arvja Laganovska pašaizliedzīgais sniegums, kurš spītējot 39 grādu temperatūrai, tomēr spēja nospēlēt praktiski visu spēli un palīdzēja Ogres komandai ar 4 gūtajiem vārtiem un pašaisliedzīgu spēli aizsardzībā. Pretinieku komandā rezultatīvākais ar 11 vārtiem bija Artūrs Lazdiņš.

Īpašs paldies arī Ogres līdzjutējiem, kuri ASK sporta zālē nodrošināja fantastisku atmosfēru un lika Ogres komandai justies kā mājas spēlēs. Uz tādu pašu pašu līdzutēju atbalstu mēs ceram arī pirmajā pusfināla spēlē, kas notiks jau svētdien, 28. aprīlī, plkst. 19:30 Ogres SC sporta hallē pret Dobeles Tenax komandu.

ASK/LU - Ogre 34:36 (19:16)
ASK/LU: Lazdiņš 11/2, Reniņš 8, Liepiņš 3, Bāliņš 3, Ciematnieks 3, Šnēvelis 3, Bārbals 2, Popens 1
Ogre: Pozņaks 8/2, Dravnieks 8, Želna 7, Straume 4, Laganovskis 4, Avotiņš 2, Bauze 2, Lablaiks 1