Noderīgas saites:

Uģis Rengards, FK OGRE+ pārstāvis
  Publicēts: 2013-02-05  18:00:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Ogres veterānu komanda uzņēma turnīra dalībniekus savā laukumā – Ogres sporta centra hallē. Likās, ka savam laukumam ir daudz priekšrocību, taču pretinieki pierādīja savu spēku un parādīja cienīgu sniegumu.

„FK OGRE+” sastāvā nepiedalījās  Vitālijs Rjabiņins un Jurijs Pētersons. Vārtus  pusotru spēli sargāja Oļegs Kaštaļjans, pusotru spēli Jurijs Trofimovs, kas pazīstams kā Latvijas futzāla virslīgas Ogres komandas vārtusargu treneris.

Līdz ar to „FK Ogre + „ sastāvs bija sekojošs:
Vārtos-Oļegs Kaštaļjans, Jurijs Trofimovs;
Aizsardzībā - Vladislavs Kovšars, Arturs Satkunas, Aslans Džanalajevs, Jānis Cīrulis, Agnis Mežgailis;
Uzbrukumā – Pauls Rubīns, Ruslans Lampickis, Jānis Leimanis (t.i. Morgens), Uģis Rengards.

Pirmā spēlē ogrēnieši spēkiem mērojās ar komandu no CARNIKAVAS

Lai arī „FK Ogre +” spēlēja savā laukumā, dažas pieļautās kļūdas un pašu nerealizētie momenti noveda zaudētājos ar rezultātu 2:3. Spēles pēdējās piecās minūtēs Ogres komandas vārtos tika nomainīts Oļegs Kaštaļjans pret Uģi Rengardu kā piekto laukuma spēlētāju. Taču atkal kļūda un 2:4. Pēdējā minūtē gan ogrēnieši vienus vārtus atguva, taču ar to bija par maz un tika piedzīvots pirmais zaudējums turnīrā – 3:4.
Vārtus Ogres komandas labā guva – Jānis Leimanis – 2; Ruslans Lampickis.

Otrajā spēlē pretinieki no SMILTENES

Jau no spēles sākuma varēja redzēt „FK OGRE+” pārākumu un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 5:1 ogrēniešu labā. Turpinājumā spēles gaita nemainījās un kopējais rezultāts graujošs 11:1 „FK OGRE+” labā.
Vārtus Ogres komandas labā guva – Ruslans Lampickis – 4; Uģis Rengards – 3; Agnis Mežgailis; Arturs Satkunas; Jānis Leimanis; Pauls Rubīns.

Trešajā spēlē pretinieki  – PRIEKUĻI – pašreizējie turnīra līderi (viņiem arī vairāk aizvadīto spēļu skaits).
Spēles gaitā Ogres komanda vienlīdzīgi cīnijās ar Priekuļu komandu. Lai arī pretiniekiem nebija viens no komandas līderiem, tas netraucēja parādīt labu sniegumu. Lai vai kā, taču šoreiz spēles rezultāts bija godīgs abām komandām. Par pašaizliedzību abas komandas tika pie punktiem un tas bija galvenais – 3:3.

Vārtus Ogres komandas labā guva – Ruslans Lampickis; Uģis Rengards; Agnis Mežgailis

Kopējā turnīra tabula pašalaik neskaidra, izņemot Smiltenes komandu, kas ir pēdējā.
Pārējām komandām par vietu tijniekā, kā arī par zelta medaļām vēl jācīnās!!!

Nākamā kārta notiks 10.martā Smiltenē, kur notiks izšķirošās cīņas un apbalvošana!