Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2012-12-27  17:44:00 / Pašvaldība
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novada domes deputāti pulcējas divas reizes mēnesī – katra mēneša otrajā ceturtdienā notiek komiteju sēdes un katra mēneša trešajā ceturtdienā – domes sēdes.

Ogres novada domē ievēlēti 17 deputāti, ir izveidotas trīs pastāvīgās deputātu komitejas: finanšu komiteja, kuru vada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs; tautsaimniecības komiteja – komitejas priekšsēdētājs Andrejs Ceplītis; sociālo lietu komiteja – komitejas priekšsēdētājs Raimonds Javoišs. Komiteju sēdēs deputāti izskata pašvaldības struktūrvienību, pagastu pārvalžu, iestāžu un aģentūru iesniegtos lēmumprojektus un savas kompetences ietvaros lemj par to tālāko virzību izskatīšanai domes sēdē, savukārt domes sēdē par komitejās akceptētajiem un domes sēdes darba kārtībā iekļautajiem lēmumprojektiem deputāti pieņem galīgo lēmumu.

Domes darbu reglamentē Ogres novada pašvaldības nolikums, saskaņā ar to domes kārtējām sēdēm jānotiek ne retāk kā reizi mēnesī, tā tās arī ir notikušas – pavisam 12, katru mēnesi pa vienai. Ir notikusi arī viena ārkārtas sēde – 31. oktobrī, jo steidzamības kārtā bija jālemj par pašvaldības līdzfinansējuma nodrošināšanu energoefektivitātes paaugstināšanas projektiem divās Ogres pirmsskolas izglītības iestādēs („Cīrulītis” un „Saulīte”).

Visās (kopskaitā 13) domes sēdēs piedalījušies pieci deputāti: Raimonds Javoišs, Dzintra Mozule, Sarmīte Kirhnere, Ludmila Sokolova un Lidija Strelkova.

Pārējie deputāti dažādu iemeslu dēļ (komandējums, slimība, atvaļinājums, tiešā darba pienākumi u.c. iemesli, tostarp arī nezināmi tiem deputātiem, kuri sēdes kavējuši visbiežāk) pa kādai sēdei ir kavējuši – 12 sēdēs piedalījies Edvīns Bartkevičs, Valda Gaile, Ilga Vecziediņa un Ligita Zadvinska, 11 sēdēs – Vladimirs Paškovičs, Jānis Petrovičs, Vita Pūķe, Māris Siliņš; Dainis Širovs apmeklējis 10 sēdes, Egils Helmanis – 8 un Andrejs Ceplītis – 7 sēdes. Visvairāk kavējis un tikai 3 domes sēdēs piedalījies Rolands Millers. 

Gada laikā novada domes deputāti pieņēmuši 494 lēmumus.

Nākamajā, 2013. gadā, pirmā komiteju sēde notiks 17. janvārī, savukārt domes sēde – 24. janvārī. Pirmajā domes sēdē plānots pieņemt novada pašvaldības budžetu 2013. gadam.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības