Noderīgas saites:

Uģis Rengards
  Publicēts: 2012-12-11  16:47:00 / Sports

Ziņot redakcijai

„FK Ogre+” aizvadījuši pirmās LFF turnīra spēles. Pirmajā spēlē ogrēnieši spēkiem mērojās ar komandu no PRIEKUĻIEM.

Lai gan bija nospiedošs Ogres komandas pārsvars, bumba negribēja lidot Priekuļu komandas vārtos. Rezultāts labvēlīgāks pretiniekiem, bet punkts kabatā arī FK Ogre+ komandai  - 1:1. Vārtus Ogres komandas labā guva – Agnis Mežgailis.

Otrā spēlē "FK Ogre+" mērojās spēkiem ar INČUKALNA komandu. Spēle sanāca daudz aizraujošāka un vārtu guvumiem bagātāka par iepriekšējo. Abas komandas guva vārtus, taču abos puslaikos veiksmīgāki bija FK Ogre+ futbolisti, katrā no tiem gūstot pa trim vārtiem. Rezultāts - 6:3. Vārtus Ogres komandas labā guva – Jānis Leimanis – 2; Pauls Rubīns; Ruslans Lampickis; Arturs Satkunas; Vitālijs Rjabiņins.

Trešajā spēlē pretinieki – CARNIKAVA. Jau spēles sākumā ogrēnieši kļūdījās un nonāca zaudētājos 0:1 un otrā puslaikā pretinieki panāca 2:0 sev par labu. Taču FK Ogre+ parādīja raksturu un spēli noslēdza -  2:2.

Vārtus Ogres komandas labā guva – Aslans Džanalajevs; Vladislavs Kovšars.

Jāatzīmē:
1. Pretinieku komandās spēlē ļoti labi un atpazīstami iepriekšējo gadu futbolisti.
2. Ogres komandas sastāvā visi spēlētāji guva vārtus, turklāt veiksmīgi vārtus sargāja Uģis Rengards. Tas ir par pamatu veiksmīgiem turpmākiem startiem, jo komanda ir ļoti laba.

Nākamā spēļu kārta notiks 2013.gada 12.janvārī Carnikavā.